Şifre sıfırla

 • Bizi arayın:
  Search
  Generic filters
  Exact matches only
  Search in title
  Search in content
  Search in excerpt
  Search
  Generic filters
  Exact matches only
  Search in title
  Search in content
  Search in excerpt

Covid-19 Bilgilendirme Metni

11 Mart 2021 by tunatan

2021 İÇİN,

VİRÜSTEN UZAK, HİJYENİK VİLLALARIMIZDA TATİL

Tüm dünyada alışkanlıkların değişmesine neden olan Covid-19 salgını tatil anlayışını da yeniden tanımladı. Tatil misafirlerimiz, bu süreçte en çok virüsten uzak ortamları tercih ederek, kalabalık tatil alanlarından uzak kalmayı tercih ediyor. Bu durum ise kiralık villa tatilini, pandemi şartlarına uygun konaklama tercih eden ve 2021 yılı için tatilini şimdiden planlamak isteyen tatilseverlerin yeni gözdesi yaptı.

Pandemi döneminde sosyal mesafe kurallarına uyarak, izole bir tatil yapmak isteyen misafirlerimizin tercihleri arasında kiralık villalar ilk sırada yer alıyor. Corona virüs vakalarının tekrar artışa geçmesiyle birlikte tedbir amaçlı yasaklar yeniden uygulanmaya başlandı. Pandemi kısıtlamaları sebebiyle evlerinde kalmak istemeyen kişiler sosyal mesafe kurallarına uygun şekilde tatil yapabilmek için de kiralık villa seçeneğine yöneldi.

Salgın sürecinde kalabalıktan uzak, hijyenik ve güvenilir tatil geçirmek isteyenlerin tercihi yıl boyunca kiralık villalar oldu.

Yüzlerce villa portföyü ile kiralık villa hizmeti sunan firmamız “Via Villa Land” , pandemi döneminde, her türlü lükse , ihtiyaca kapasiteye ve bütçeye yönelik güvenilir, izole konaklama seçenekleri sunuyor. Sadece misafirlere özel villalarımızda, ev konforu ve bir villanın lüksünü bir arada bulmak mümkün. Misafirlerimizin talebine istinaden, konaklama öncesi düzenli şekilde temizliği yapılmış ve dezenfekte edilmiş bir ortamda, akla gelebilecek tüm imkanları barındıran, misafirlerimizin tüm beklentilerini karşılayacak şekilde bir konaklama hizmeti sunuyoruz.

Tüm dünya pandemi nedeniyle yorgun geçen bir yılı geride bıraktı. 2021 tatil planları ise çoktan ajandalarda yer almaya başladı. 2020 yılı salgının gölgesinde kalarak birçok tatil alışkanlıklarını değiştirdi. Gerek aşı çalışmalarının umut vadeden olumlu gelişmeleri, gerek pandemi sürecine alışılması, 2021 tatil planlarına hız kattı. Pandeminin ilk gününden beri hizmetlerimizi bu değişimlere cevap verecek en iyi şekilde sunuyoruz. Bu kapsamda misafirlerimize uygun fiyatlı ve izole tatili daha ulaşabilir kılmak için 2021 için hazırız.

SIFIR TEMASLI HİJYENİK VİLLALAR

Konaklama konseptlerinde hijyen en önemli ve ilk tercih edilen kriter haline geldi. “Via Villa Land” olarak, covid-19’a karşı tüm önlemlerimizi sıkı bir şekilde aldık, misafirlerimizin sorunsuz ve stressiz bir tatil geçirmelerini sağlamak için gereken her şeyi düşünmeye gayret ettik.

“Konuklarımızın sağlığı ve sağlıklı bir tatil yapması, bu yıpratıcı dönemde rahatlamış ve keyif almış bir şekilde tatilini tamamlaması bizler için adeta bir misyon haline geldi. Bu doğrultuda, pandeminin ilk gününden beri aldığımız aksiyonlar ile misafirlerimize son derece güvenilir bir konaklama hizmeti sunuyoruz. Misafirlerimizi pandemi kuralları çerçevesinde temassız, hijyenik bir villa ile karşılıyoruz. Misafirlerimizin ve tabi bizim ve ekibimizin ve dolayısıyla herkesin sağlığı ve memnuniyeti için bu konuya oldukça hassas yaklaşıyoruz. Villarımızın dezenfektesi özel ekipmanlı biyosidal lisanslı uzman kadromuz tarafından yapılıyor. Sağlık Bakanlığı onaylı yeni nesil dezenfektanlar ve son teknoloji ekipmanlar ile tüm villa ve havuz dezenfekte işlemleri tamamen profesyonel bir şekilde gerçekleştiriliyor.

CDC (Hastalık Kontrol ve Korunma Merkezleri), “Covid-19’un havuzların, küvetlerin, jakuzilerin vs… kullanımından insanlara yayılabileceğine dair bir kanıt yoktur. Düzgün çalışmaları, bakımı ve dezenfeksiyonu (örn. Klor, ve brom ile) Covid-19’a neden olan virüsü temizlemekte ve etkisizleştirmektedir.” diye açıklamıştır.

Enfeksiyon hastalıkları ve klinik mikrobiyoloji uzmanları ise, “Havuzların kurallara uygun klorlandığından ve temizliğinin düzenli yapıldığından emin olunduğunda girilebilir. Klor miktarı iyi ayarlanan ve her gün ölçüm yapılan bir havuzda virüsün yaşama şansı yoktur.” diye açıklamışlardır.

 

 

 

Whatsapp Destek