Şifre sıfırla

 • Bizi arayın:
  Search
  Generic filters
  Exact matches only
  Search in title
  Search in content
  Search in excerpt
  Search
  Generic filters
  Exact matches only
  Search in title
  Search in content
  Search in excerpt
Your search results
23 Mart 2021

Ölüdeniz Tüplü Dalış (scuba)

Ölüdeniz, bulutların üstünden berrak denizin derinliklerine kadar her yanıyla güzel ve keşfetmeye değer. 

Tüplü dalış gezileri, siz profesyonel ekiplerimiz ile su altını keşfederken unutulmaz birgün yaşamanıza yardımcı olur. dalış turlarında size iki seçenek sunuyoruz. Size uygun olan birini veya bu güzelliğe ve adrenaline doyamıyorsanız  ikisini birden seçebilirsiniz.

Ölüdeniz Tüplü Dalış

Bu yarım günlük gezide, Ölüdeniz’in en güzel koylarından biri olan Ölüdeniz, Mavi Mağara veya Akvaryum koyunu keşfedebilirsiniz. Ölüdeniz’deki turumuz günde 3 değişik zamanda gerçekleştiriliyor. Kendinize uygun olan birine katılabilirsiniz.

Dalgıçlarımız sizi Deepblue ofisinde karşılar, ardından tekneye alınırsınız. Size kişisel, sterilize dalış kıyafetleri ve ekipmanı teknede temin edilmektedir. Güvenliğiniz için deneyiminiz boyunca sizi eğitecek ve size eşlik edecek profesyonel bir tüplü dalgıç ekibimiz bulunmaktadır. Endişelenmeniz gereken tek şey gördüğün ve beslediğin balık türlerinin sayısı!

Fethiye Körfezi Tüplü Dalış

Fethiye Körfezi’ndeki Dalyan, Tarzan ve Akvaryum koyu gibi farklı koyları keşfederek tam bir gün geçirmek istiyorsanız bu tüplü dalış seçeneği tam size göre. Gün, siz değerli misafirlerimizin otellerinden Fethiye Limanı’na transferleri ile başlar. Teknemize bindikten sonra size kişisel sterilize dalış kıyafetleri ve ekipmanı verilecektir. Profesyonel tüplü dalgıçlardan oluşan ekibimiz, güvenliğiniz için deneyimleriniz sırasında sizi eğitecek ve size eşlik edecek. Aynı gün, biri öğle yemeğinden önce diğeri sonra olmak üzere iki dalış şansınız olacak. – İkinci dalışa devam etmenizi sağlayacak gerçekten lezzetli bir öğle yemeği ve otellere gidiş-dönüş transfer paketimize dahildir.

Paylaş
 • Tur Rezervasyon Talebi

  • MM eğik çizgi DD eğik çizgi YYYY
 • Kiralık Villa Ara

  Diğer arama kriterleri
Whatsapp Destek